Home VIP Kim K thyen rrjetin, shikojani këto poza përvëluese nga plazhi (Foto)

Kim Kardashian është kthyer sërish në rrjet me poza nga plazhi.

Gruaja e reperit Kanye West ka nisur pushimet e saj të nxehta në Malibu, përcjell Bota sot.

36-vjeçarja është parë më seksi se kurrë derisa po shijonte kohën e mirë në plazh me një shoqe të saj.

E veshur me bikini dy-pjesëshe, Kim i ka lënë pak vend imagjinatës, duke ekspozuar gjoksin dhe të pasmet e saj bombastike