Home LAJME Kështu ruhet edhe në kafe e dashura e re e Putinit (Foto)

putin

E përfolura si e dashura e re e presidentit rus, Vladimir Putin, Alina Kabaeva, ka shkaktuar debat të madh në Rusi.

Kjo pasiqë Kabaeva ka postuar një fotografi në rrjetet sociale, ku shihet se si ruhet nga sigurimi derisa ajo pi kafe.

Por e gjithë kjo, duket se lidhet me faktin se kush është tani ylli dhe sportistja ruse. Është e dashura e presidentit rus. Mirëpo fotografia që ka postuar ajo, ka shkaktuar pakënaqësi dhe ka pasur edhe komente të tilla si: “Kush je ti të të ruajnë në këtë mënyrë”.

untitled_8748