Home VIP Kaltrina Selimi feston ditëlindjen, ja sa vjet i ben

Këngëtarja Kaltrina Selimi feston ditëlindjen.

Ajo sot mbush 33 vite jetë.

Kaltrina po jeton në Londër tash e disa vite me bashkëshortin dhe djalin Tristanin.