Home Uncategorized Jennifer Lopez e kuqe zjarr (Foto)

Dashuria, suksesi dhe një divorc i lumtur. Jeta i ka buzëqeshur këngëtares, Jennifer Lopez, gjë që duket edhe në pamjen e jashtme ndriçuese të saj. 43-vjeçarja është shfaqur në setin e xhirimeve të American Idol me të fustan të kuq të ngushtë dhe një palë këpucë ngjyrë bezh dhe dukej më në formë se asnjëherë tjetër.