Home LIFESTYLE Jennifer Lopez dhe Drake çifti më i ri i Hollywoodit?

Jennifer Lopez dhe Drake janë çifti më i ri i Hollywood. Dyshja e njohur mesa duket po shijojnë një histori dashurie së bashku.

Burime pranë çiftit kanë pohuar lidhjen mes tyre. Është vetëm çështje kohe që ata të dalin publikisht së bashku, pohojnë burimet.

Ata do të vijnë së bashku edhe me një bashkëpunim në muzikë.

Të dy këngëtarët nuk kanë shumë kohë që i kanë dhënë fund raporteve të mëparshme, Drake me Rihannë ndërsa Jennifer Lopez me Casper Smart.