Home VIP Jemma nxjerr gjoksin shpërthyes (Foto)

Së fundmi ajo ka bërë operacionin e dytë plastik në Turqi.

Dhe është e qartë që ish ylli i Celebrity Big Brother, Jemma Lucy, është entuziaste për rezultate, përcjell Bota sot.

Të mërkurën ajo ka publikuar imazhe në llogarinë e saj në Instagram, derisa tregon format seksi trupore dhe barkun e mbështjellë pas operacionit.

E mbuluar me tatuazhe, 29 vjeçarja ka nxjerrë gjoksin seksi, teksa qëndron e shtrirë në krevat