Home SPORT Ismet Munishi shpërthen pas humbjes turpëruese të Trepçës ’89

Ismet Munishi ka reaguar ashpër ndaj krtikëve të Trepçës ’89, pas kritikave për humbjen në ndeshjen ndaj Vikingurit.

Munishi ka shkruar në Facebook se është ndjerë krenar me organizimin e 89-shit, përkundër disfatës turpëruese nga Vikinguri në sfidën e kthimit në parakualifikimet e Ligës së Kampionëve.

Stratega te fcb, mos folni . Sot pata emocione , mu kujtuan gjenerata dhe ditet kur ishim ne izolim, kur luanim…

Posted by Ismet Munishi on Dienstag, 4. Juli 2017