Home LIFESTYLE Hysaj tregon trupin në Las Vegas, Mertens dhe Maxhio tallen: O Zot!...

Mbrojtësi i Napolit dhe kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, është duke shijuar pushimet e verës në Las Vegas. Ai ka postuar një foto në profilin e tij në Instagram ku tregon trupin, por shokët e tij të skuadrës, Dries Mertens dhe Kristian Maxhio, kanë bërë batuta tallëse në komente, raporton panoramasport.

“Çfarë fiziku”, shkruan Mertens duke e shoqëruar komentin e tij me një “emoji” të një fytyre që qesh me lot.

“O Zot! Vish një bluzë o plak”, komenton Maxhio