Home LIFESTYLE Gjiganti anglez të gatshme 30 mln euro për Arda Turan

Gjiganti anglez Arsenal, është duke përgatitur ofertën prej 30 milionë euro për Arda Turan, raportojnë mediat turke dhe ato spanjolle.

Futbollistit 30-vjeçar i është bërë me dije se nuk është më i dëshirueshëm në Barcelonë.

“Topçinjtë” janë afër marrëveshjes me futbollistin turk, në mënyrë që ai të bashkohet në radhët e Arsene Wenger.