Home LIFESTYLE Geta Beqa dhe të pasmet e saj bombastike (Foto)

Trajnerja e fitnesit Geta Beqa ditëve të fundit është shfaqur më në formë se kurrë.

Vetëm një muaj pasi u shpall kampione e fitnesit në Spanjë, Geta ka mahnitur të gjithë me pamjen e saj joshëse. E gjendur pranë një pishine, ajo ka reklamuar trupin e saj duke vënë në pah të pasmet e saj gjigante, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë se trajnerja e fitnesit është nënë e dy fëmijëve, por megjithatë trupin e ka si të një 20 vjeçareje