Home LAJME Genta Ismaijli: Mos më prekni në moral

Gjatë gjithë ditës kanë qarkulluar fotografi ku shiheshin Genta Ismajli e Kastro Zizi më të afërt. Majde ka pasur edhe kryetituj që ata dy janë puthur. E pas kësaj, këngëtarja e njohur ka reaguar, ndërsa ka lutur që mos ta prekin në moral

Genta Ismajli përmes një postimi në faqen e sja zyratre në Instagram, ka reaguar në lidhje me shkrimet që janë bërë sot për ted he këngëtarin Kastro Zizo.

“Jo rrallë herë shpiket dhe jo shpesh herë reagoj, por kësaj radhe kam vetëm dy fjalë në moral dhe imazh timin mos prekni kurrë.”, ishte shkrimi i këngëtares së njohur.