Home Uncategorized Fustani ia zbulon të gjitha

Katy Perry shfaq fund shpinën e saj në Australi. Këngëtares britanike i është ngritur pa dashje fundi në koncertin saj në Sidnej. 29-vjecarja po këndonte hitin e saj të fundit “Roar”, ku padashur i ka dalë fundshpina e saj perfekte dhe e tonifikuar si gjithë trupi i saj.