Home LAJME Françeska Jace tregon kafshimin në të pasme

Ish pjesëtarja e Big Brother Françeska Jace e ka bërë këtë verë më të nxehtë me fotot e saj seksi të cilat i ka postuar në Instagramin e saj.

Bukuroshja e cila është marrë edhe me modeling duke u bërë edhe imazhi i disa firma rrobash po bën pushimet në bregdet dhe këtë e ka treguar nëpërmjet rrjeteve sociale.

Por në një foto të fundit ajo tregon të pasmet në të cilat ka një shenjë të cilin fansat e kanë quajtur kafshim.