Home SPORT Fejohet Ermir Lenjani, kjo është bukuroshja që ia vodhi zemrën (Foto)

Torta-e-fejeses-se-Lenjanit-470x3651

Muajt e nxehtë të verës janë stina e preferuar edhe e dasmave për futbollistët e Kombëtares shqiptare. I fundit që ka vendosur të shkëmbejë unazat është Ermir Lenjani, i cili kurorëzoi me fejesë dashurinë e tij me bukuroshen Hermelinda.Lajmin e zyrtarizoi vetë ish-mbrojtësi i Ren, i cili postoi foto të ceremonisë së fejesës. 27-vjeçari duke i veshur mjaft shik përkrah të fejuarës së tij që ka zgjedhur një fustan të kuq.

Ne nuk na mbetet veçse t’i urojmë kampionit kuqezi jetë të lumtur dhe të trashëgohet.

Lenjani-470x548 Lenjani-fejesa-470x470