Home LIFESTYLE DJ më seksi, 34 vjeçarja nxjerr të pasmet sheshit

Ajo ka bërë një kalim nga ylli i shout televizi në DJ.

Dhe, Lauren Pope u shfaq më seksi se kurrë në Marbella, e veshur në të zeza, përcjell Bota sot.

Ish ylli i TOWIE ka mahnitur me pamjen e saj, e veshur me kostum transparent të zi, duke ekspozuar këmbët e gjata dhe të pasmet seksi.

34 vjeçarja si DJ më seksi bëri që të ketë vëmendjen e të gjithëve