Home LIFESTYLE Demi Rose, e nxehtë në plazh! – FOTO

Format e saj të bëshme dhe gatishmëria për t’i treguar ato gjithmonë me guxim e kanë hedhur në krahët e famës ish-të dashurën bukuroshe të reperit Tayga.

Format e saj të bëshme dhe gatishmëria për t’i treguar ato gjithmonë me guxim e kanë hedhur në krahët e famës ish të dashurën bukuroshe të reperit Tayga.

22-vjecarja shihet e zhytur nga mesi e poshtë në ujërat e oqeanit, teksa mbulon me duar gjoksin.