Home LAJME Dafina Zeqiri quan dështakë Tunën dhe Getoarin

Dafina Zeqiri ka bërë një koment për këngën e rivalëve të saj muzikorë Tuna dhe Getoar, të cilët mbrëmë publikuan këngën e tyre MMV.

Këngëtarja ka shkruar në faqen e saj në Facebook “ hahahhaha, are u ok? #goturback is summerhit #losers”.

Nuk dihet se përse Dafina ka dalë hapur me këtë deklaratë, duke ditur se para disa vitesh ajo ka bashkëpunuar në një këngë të suksesshme me Tunën “Vibe”.

10553602_577105175741292_3660578194974869639_n