Home LIFESTYLE Chelsea ka ofertë shumë të mirë për Real Madridin

Edhe Chelsea ka hyrë në valle për tansferimin e Cristiano Ronaldos. Për yllin portugez do të mjaftonin për marrëveshje në mes klubeve vetëm atëherë kur në tavolinë ofrohen 200 milionë euro, ndërsa sipas lajmeve të fundit nga Angli,a thuhet se Chelsea po i ofron Realit objektivin e kahmotshëm Eden Hazard dhe miliona të tjerë për të siguruar shërbimet e portugezit