TEKNOLOGJI

0 625

Vildane Zeneli prej kohësh është shndërruar në një prej modeleve më të preferuara. Si fillim modelingu për të filloi në Shqipëri dhe më e...
0 1376

Ndonëse tradhtitë ekzistojnë që kur ekziston edhe njerëzimi, akoma jemi larg zbulimit të këtij misteri të madh: për ç’arsye disa meshkuj kanë prirje të...
0 592

Duket se nuk paska qenë një puthje sa për shfaqje siç ndodh rëndom, por Encës i ka shijuar vërtet puthja që shkëmbeu me Era...
0 616

Jo në muajin maj, por pas xhiros së 19, do të fillojnë punimet në stadiumin e qytetit të Tetovës. Sipas asaj që arritëm të...
0 551

Themeluesi i rrjetit social Facebook, Mark Zuckerberg ka thyer një tjetër rekord.Pasuria e Zuckerberg ka kapur...
0 554

Kur Apple e prezantoi modelin e iPad Air vitin e kaluar, tableti kishte dizajn tërësisht të...
0 642

Goophone, një kompani kineze për celularë që është e njohur për krijimin e celularëve të markave...
0 596

Në kohë kur shumë institucione të vendit kanë filluar përgatitjet për blerje të veturave të reja...
0 609

Katër vjet më parë, “Audi” prezantoi modelin A7 për të gjithë ata që parapëlqejnë karakteristikat e...
0 520

Me një çmim prej 3.400.000 dollarësh, Lykah Hypersport është makina më e shtrenjtë e prodhuar pas...