SPORT

0 939

Një tragjedi e ngjashme me atë të Davide Astorit, ka tronditur futbollin francez, ku sot në mëngjes...
0 878

Jo për shkak të Messit, por për shkak të një specie në zhdukje nuk lejohen...
0 371

Chelsea prezantoi një projekt fantastik pak kohë më parë, për rikonstruksionin e stadiumit “Stamford Bridge”. Por, një familje që jeton shumë pranë stadiumit, pretendonte se...
0 388

Mesfushori spanjoll mund të largohet nga Barcelona. Andres Iniesta ka nënshkruar një kontratë të përjetshme me Barcelonën, e megjithatë, qëndrimi i tij te skuadra katalanase...
0 313

Ministri grek i Sportit, njoftoi pezullimin e futbollit në Super Leaguen greke pas incidenteve kanë ndodhur në...
0 289

Lionel Messi e ka shënuar golin e 100-të në Ligën e Kampionëve në ndeshjen kundër Chelseat duke...
0 289

Janë mësuar skuadrat çerekfinaliste në Ligën e Kampionëve. Bayern Munich, Sevilla, Roma dhe Barcelona janë katër skuadrat e...
0 536

Është hedhur shorti për çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. Në këtë rang garash do të marrin pjesë tetë...
0 572

Përgjatë mbrëmjes së djeshme ka ndodhur një episod i frikshëm në ndeshjen midis Estorilit dhe Portos. Ngjarja ka ndodhur përgjatë pushimit të ndeshjes me...
0 455

Portieri shqiptar i Lazios, Thomas Strakosha, i është rekomanduar Liverpoolit si portieri i duhur për të zëvendësuar Loris Karius dhe Simon Mignoletin. Në një shkrim...