SHENDETESI

0 437

Te gjitha grate shtatzena per here te pare kane mundesi te bejne analizen per anemine...
0 1077

Zbulohet sekreti i orgazmes me te fuqishme. Nje nga hulumtimet e revistes “Journal of Sex...
0 864

Hulumtuesit nga Universiteti i Harvardit pohojne se nenat qe ushqehen me peshk gjate shtatzenis kane kontribuar kogja...
0 793

Perfundimi vjen nga nje studim amerikan i realizuar nga departamenti i mjekesise interne ne Universitetin e South...
0 1169

Acibadem eshte ofruesi privat me i çmuar i sherbimeve te kujdesit...
0 1410

Ne qytetin e Elbasanit prej disa muajsh operon qendra ''Future for You'' . Qendra eshte...
0 1060

Nje studim i botuar se fundmi nga “Journal Pediatrics” mund t’i beje prinderit...
0 891

Bordi i Turizmit te Singaporit dhe Peter Knipp Holdings do te mirepresin Samitin e 8te Boteror te...
0 825

Dhjetra besimtare katolike kane mbajtur nje proteste gjate dites se sotme para maternitetit “Koço...
0 1324

Kanceri eshte nje vuajtje shkaterruese, frekuenca e cila eshte rritur gradualisht ne te gjithe boten. Edhe pse...