Home LIFESTYLE Cana ka dy fjalë për De Biasin

Pas njoftimit të djeshëm se nuk do të rinovonte kontratën në fund të edicionit, sot italiani ka dalë në një konferencë për shtyp bashkë me presidentin e FSHF-së, Armand Duka, duke bërë me dije mbylljen e bashkëpunimit që në këtë moment.

Kapiteni legjendar i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana, e ka falëndëruar De Biasin për kontributin që ka dhënë te Shqipëria. “Faleminderit Mister për këto vite me ne!!! Faleminderit për kontributin tuaj, eksperiencën , angazhimin dhe miqësinë. Bashkë kemi arritë dhe përjetu gjëra të paharruëshme”.