Home LAJME Bujar Osmani do të bëhet baba për herë të dytë

bujar osmani

Zëdhënësi i BDI-së dhe ish-Ministër i Shëndetësisë Bujar Osmani së shpejti pritet të bëhet baba për herë të dytë, pasi gruaja e tij Valbona është shtatëzënë, njofton Portalb.

Fëmija e parë e çiftit  është vajza Eliza.

Bujar Osmani punon si mjek në Klinikën digjestive në Shkup ndërsa Valbona politikiloge e diplomuar punon në kuvendin e Maqedonisë.