Home LAJME Bujar Osmani baba për herë të dytë (Foto)

10440791_10154316560950018_7882408437553021605_n-480x360

Ish-ministri i Shëndetësisë  dhe Zyrtari i lartë i Bashkimit Demokratik për Integrim, Bujar Osmani është bërë  baba për të dytën herë.

Lajmi është dhënë nga vetë Osmani, mbrëmjen e sotme, në profilin e tij në Facebook.

10486565_723411494417495_6791446579797779195_o

“Elhamdulilah, u bëra babë për së dyti. Më lindi djalë”, shkruan Osmani në postimin e tij, i cili pasohet nga qindra pëlqime dhe mesazhe urimi.

Bujari dhe  bashkëshortja e tij Valbona kanë një vajzë. Sipas Zhurnalit djali do të quhet Mal Osmani.

I urojmë një jetë të gjatë dhe plot gëzim

Untitled