Home LAJME Blero e harron Teutën, tani me të dashur të re? (Foto)

Duket se këngëtari shqiptar nuk ka humbur shumë kohë.
Blero pas ndarjes zyrtare nga aktorja dhe prezantuesja Teuta Krasniqi, duket se ka gjetur shoqëri të re,