Home VIP Bebe Rexha prezanton familjen e saj

Ajo po korr një sukses të jashtëzakonshëm në fushën e muzikës, me koncerte në mbarë botën.

Por pavarësisht axhendës së ngarkuar, Bebe Rexha ka vendosur të shijojë disa pushime të këndshme me familjen e saj.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka ndarë me ndjekësit e saj një foto ku ka prezantuar familjen.

Në foton e postuar në rrjetin social Instagram, Rexha ka postuar një foto ku shihet me prindërit dhe vëllain e saj.

“Jeta ime, familja ime”, shkruan bashkangjitur postimit të saj.