0 83

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp e ka konfirmuar se Philippe Coutinho nuk do të luajë ndaj Manchester Cityt Trajneri gjerman, Jurgen Klopp ka thënë se...
0 75

Menaxheri i njohur anglez, Sam Allardyce ka insistuar se Manchester United janë favorit për titullin e Premier Ligës në këtë sezonë. Manchester United e kanë...
0 56

Nga pesë fanellat më të shitura në Angli, tri prej tyre janë të lojtarëve të Manchester United. Fanella më e shitur është ajo e Paul...
0 42

Edhe pse ka shkelur në decenien e shtatë, e famshmja Susan Sarandon ende me sukses po i mund stereotipat kur është fjala për kreacionet...
0 52

Vazhdimësia e suksesit dhe arritja e objektivave është një miks mes punës, vendosmërisë, por ndonjëherë duhet edhe shumë fat. Sidomos kur bëhet fjalë për...
0 66

Sërgjan Kerim ish-ministri i Punëve të Jashtëm i Maqedonisë, ish-ambasador në Gjermani dhe ish-kryesues i Këshillit të Sigurimit në OKB është punësuar me honorar...
0 57

Pasi sot Lëvizja BESA zyrtarizoi Zeqirja Ibrahimin si kandidatin për kryetar të komunës e Çairit, të njëjtën gjë pritet të bëjë nesër edhe LSDM-ja...
0 47

Yann Karamoh ka treguar se Arsenali dhe Paris Saint-Germaini ishin përpjekur ta transferonin nga Caen, mirëpo ai kishte vendosur të shkonte te Interi. 19-vjeçari nënshkroi...
0 49

Kylian Mbappe ka refuzuar mundësinë për t’u transferuar tek Arsenal, pasi ishte më i interesuar të nënshkruante me Paris Saint-Germain. Sulmuesi francez ishte në radarin...
0 51

Pas një viti e gjysmë trajnimi të Real Madridit, Zinedine Zidane e ka mbushur arkën e klubit me sukseset e tij me më shumë...