0 34

Ish-mesfushori i Interit i ka dhënë fund karrierës si futbollist. Në moshën 37-vjeçare, Esteban Cambiasso ka vendosur të pensionohet dhe të fillojë punën si trajner. Ish-futbollisti...
0 35

Beatrix Ramosaj po befason cdo ditë e më shumë me pamjen e saj. Në kremtimin e 20 vjetorit të transmetimit të emisionit shqiptar ‘Opinion’,...
0 15

Ylli i Real Madridit Cristiano Ronaldo është nga një tjetër planet dhe është më i miri në botë, ndërsa Sergio Ramos është lider ka...
0 12

Klubet e Premier Ligës janë pajtuar për të ndryshuar afatin veror të transferimeve të futbollistëve. Nga sezoni tjetër Premier Liga do të ketë një afat...
0 15

Gazzetta dello Sport ka publikuar listën e lojtarëve më të paguar në kampionatin Italian. Leonardo Bonucci i Milanit dhe Gonzalo Higuain i Juventusit, janë dy...
0 17

Klubi romak kërkon ta blindojë mbrojtësin grek. Kostas Manolas është një lojtar shumë i rëndësishëm për Romën dhe për këtë arsye presidenti i klubit, James...
0 13

Dom Lush Gjergji, ishte i ftuar në emisionin “Mëngjesi në Tribunë” në Tribuna Channel, ku ka sqaruar vendosjen e flamujve në tokë, gjatë ceremonisë...
0 20

Pas raporteve se Kim Jong-un ka vendosur raketat dhe tanket në breg, tjera pamje tronditëse kanë ardhur nga Koreja e Veriut mëngjesin e sotëm. Një...
0 20

Shtetet e Bashkuara kanë propozuar një varg sanksionesh të reja nga Kombet e Bashkuara, kundër Koresë së Veriut. Propozim-rezoluta, e shpërndarë tek anëtarët e Këshillit...
0 24

Rrjeti social Facebook tha se ka informuar hetuesit amerikanë se ka zbuluar se i ka shitur reklama një fushate ruse, e cila ka pasur...