Home Uncategorized Adelina, ekspozon të pasmet (Foto)

Këngëtarja Adelina Berisha ka postuar një foto në Facebook, ku ekspozon linjat e saj perfekte, sidomos të pasmet për të cilat ka marrë komente të shumta dhe pëlqime nga fansat e saj.

Së fundmi këngëtarja publikoi klipin e saj ‘Diçka më shumë’ një bashkëpunim e saj me Blastën, e cila ka marrë miliona shikime nga adhuruesit e saj.