Home LAJME Abdilaqim Ademi komenton themelimin e Lëvizjes Politike ‘Besa’ (VIDEO)

Ministri i Arsimit dhe Shkencave në Qeverinë e Maqedonisë si kuadër i BDI-së, Abdilaqim Ademi i ka dhënë një intervistë televizioni Art në Tetovë.

Ndër të tjera, Ademi ka komentuar edhe themelinin e Lëvizjes Politike “Besa”, raporton Almakos.

Për më tepër ndiqeni videon e mëposhtme: