Home LIFESTYLE A është kjo vjehrra e Kallashit?

Jeta private e valltares seksi, Donjeta Kosumi, gjithmonë është në qendër të vëmendjes.

Nëpër rrjetet sociale, javë më parë, ajo ka publikuar shumë foto dhe video, ku paralajmronte për një fejesë, por që ende nuk dihet se a e ka vënë unazën në gishtin e fejesës.

Por, mbrëmë një grua ka publikuar një foto me Kallashin ku ajo e quan vetën VIP.

“Sot ni kafe me Kallashin jemi knaq Vipa jemi VAlla”, shkruan Islami në Facebook.

Nuk dihet nëse është vjehrra apo vetëm një shoqe e Kallashit.