0 881

Milan pret sot anglezët e Arsenalit për sfidën e parë të 1/8 e UEFA Europa League në...
0 842

Turneu Fajnël-for i Ligës Evropiane në hendboll do të zhvillohet në Shkup, kumtuan nga Federata e Hendbollit...
0 870

Një tragjedi e ngjashme me atë të Davide Astorit, ka tronditur futbollin francez, ku sot në mëngjes...
0 819

Jo për shkak të Messit, por për shkak të një specie në zhdukje nuk lejohen...
0 311

Chelsea prezantoi një projekt fantastik pak kohë më parë, për rikonstruksionin e stadiumit “Stamford Bridge”. Por, një familje që jeton shumë pranë stadiumit, pretendonte se...
0 304

Mesfushori spanjoll mund të largohet nga Barcelona. Andres Iniesta ka nënshkruar një kontratë të përjetshme me Barcelonën, e megjithatë, qëndrimi i tij te skuadra katalanase...
0 924

Visar Vishka aktori i Teatrit shqiptar të Shkupit, kohën e fundit edhe aktivist qytetar, është ndarë nga bashkëshortja e tij maqedonase, prezantueses televizive Elena...
0 859

Jennifer Lopez duket se është duke jetuar ditët më të lumtura të jetës me të dashurin e saj ish-bejsbollistin, Alex Rodriguez. Por 48-vjeçarja duket se...
0 864

Erë e fortë, e cila përkohësisht do të tejkalohet me shpejtësi rreth 80 kilometra në orë dhe...
0 847

Aktorja e filmave për të rritur, Stormy Daniel u kërcënua fizikisht e u paralajmërua të heshte...