0 368

Chelsea prezantoi një projekt fantastik pak kohë më parë, për rikonstruksionin e stadiumit “Stamford Bridge”. Por, një familje që jeton shumë pranë stadiumit, pretendonte se...
0 385

Mesfushori spanjoll mund të largohet nga Barcelona. Andres Iniesta ka nënshkruar një kontratë të përjetshme me Barcelonën, e megjithatë, qëndrimi i tij te skuadra katalanase...
0 1004

Visar Vishka aktori i Teatrit shqiptar të Shkupit, kohën e fundit edhe aktivist qytetar, është ndarë nga bashkëshortja e tij maqedonase, prezantueses televizive Elena...
0 939

Jennifer Lopez duket se është duke jetuar ditët më të lumtura të jetës me të dashurin e saj ish-bejsbollistin, Alex Rodriguez. Por 48-vjeçarja duket se...
0 925

Erë e fortë, e cila përkohësisht do të tejkalohet me shpejtësi rreth 80 kilometra në orë dhe...
0 910

Aktorja e filmave për të rritur, Stormy Daniel u kërcënua fizikisht e u paralajmërua të heshte...
0 309

Ministri grek i Sportit, njoftoi pezullimin e futbollit në Super Leaguen greke pas incidenteve kanë ndodhur në...
0 285

Lionel Messi e ka shënuar golin e 100-të në Ligën e Kampionëve në ndeshjen kundër Chelseat duke...
0 286

Janë mësuar skuadrat çerekfinaliste në Ligën e Kampionëve. Bayern Munich, Sevilla, Roma dhe Barcelona janë katër skuadrat e...
0 533

Është hedhur shorti për çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. Në këtë rang garash do të marrin pjesë tetë...