0 237

Një model i ri i telefonit nga BLU ka rrjedhur online. Modeli i quajtur S1 është listuar në faqen e operatorit Sprint, duke treguar...
0 95

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp e ka konfirmuar se Philippe Coutinho nuk do të luajë ndaj Manchester Cityt Trajneri gjerman, Jurgen Klopp ka thënë se...
0 187

Ish-mesfushori i Interit i ka dhënë fund karrierës si futbollist. Në moshën 37-vjeçare, Esteban Cambiasso ka vendosur të pensionohet dhe të fillojë punën si trajner. Ish-futbollisti...
0 187

Beatrix Ramosaj po befason cdo ditë e më shumë me pamjen e saj. Në kremtimin e 20 vjetorit të transmetimit të emisionit shqiptar ‘Opinion’,...
0 86

Menaxheri i njohur anglez, Sam Allardyce ka insistuar se Manchester United janë favorit për titullin e Premier Ligës në këtë sezonë. Manchester United e kanë...
0 67

Nga pesë fanellat më të shitura në Angli, tri prej tyre janë të lojtarëve të Manchester United. Fanella më e shitur është ajo e Paul...
0 104

Florentino Perez me deklaratë interesante për Lionel Messin. Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez ka pranuar se do ta transferonte Lionel Messin nëse ai do...
0 108

Ylli i Real Madridit Cristiano Ronaldo është nga një tjetër planet dhe është më i miri në botë, ndërsa Sergio Ramos është lider ka...
0 101

Jose Mourinho është i interesuar për angazhimin e një përforcimi të madh nga Bayern Munich. “Tuttosport” raporton se Mourinho dëshiron ta transferojë në Manchester United,...
0 121

Michael Ballack ka zbuluar favoritin e tij në Ligën e Kampionëve. Michael Ballack beson se Real Madrid është favorit për ta fituar prapë trofeun e...