0 522

Neymari iu ka kërkuar ndjesë shokëve të tij të skuadrës pas zhurmës së bërë në dhomat e zhveshjes pas ndeshjes në Ligue 1 ndaj...
0 493

Bokseri amerikan Floyd Joy Mayweather Jr. është shpallur bokseri më i paguar në botë. Ai është renditur nga revista Forbes në vendin e parë, keshtu...
0 579

E ndarë nga burri dhe tashmë në lidhje me një djalë 13 vjet më të ri, Mariah Carey u akuzua për përdorim të photoshopit,...
0 588

Vrasja e Aulonit ka prekur jo vetëm miqtë dhe familjarët, por gjithë Kosovën. Kjo ka nxitur edhe reagim të madh tek qytetarët, të cilët kanë...
0 503

Kapiteni legjendar i Shqipërisë, do të largohet nga Kombëtarja me një ceremoni të posaçme. Federata e Futbollit të Shqipërisë, ka njoftuar se do të organizojë...
0 515

Skuadra e Zinedine Zidanes në pesë ndeshjet e para në La Liga, ka arkëtuar vetëm tetë pikë. Fillimi aspak i mbarë i sezonit nga Real...
0 515

Ky koleksion do ua ngrejë temperaturat. Ai përmban disa prej yjeve që kanë vendosur të zhvishen plotësisht. Ashtu siç i ka bërë nëna, ato na tregojnë...
0 555

Kim Kardashian është kthyer sërish në rrjet me poza nga plazhi. Gruaja e reperit Kanye West ka nisur pushimet e saj të nxehta në Malibu,...
0 498

Manchester City frikësohet se Paris Saint-Germain tani janë favoritët kryesor për të nënshkruar me yllin e Arsenalit, Alexis Sanchez. Sulmuesi kiliani dëshiron të largohet nga...
0 453

Mesfushori i Juventusit nuk beson në vlerën që klubi i Torinos i ka vënë sulmuesit të tyre. Andrea Belotti është kërkuar gjatë verës nga shumë...