0 273

Klubi francez, Nice insiston që ta blejë sulmuesin shqiptar te Bayer Leverkusenit, Admir Mehmedin. Siç raportojnë mediet zvicerane, trajneri i Nice, Lucien Favre dëshiron...
0 219

Roma vazhdon të mendojë për ta përforcuar skuadrën për edicionin e ri. Emri i ri në listën e ‘Giallorosëve’ është sulmuesi meksikan, Carlos Vela. Sipas medieve...
0 158

Kanë kaluar 23 ditë që nga raportimi i gazetës braziliane A Bola se Cristiano Ronaldo dëshiron të largohet nga Spanja duke dridhur themelet e...
0 178

Alexis Sanchez përgjatë gjithë sezonit të fundit ka refuzuar që të rinovojë kontratën me Arsenal. Ajo aktualja i skadon në verën tjetër. E klubi ia...
0 184

Adnan Januzaj i ka të numëruar orët te Manchester United. Anësori me prejardhje nga Kosova, nuk ka bindur Jose Mourinhon me paraqitjet e bëra në...
0 203

Banorët e rajonit të Ohrit edhe sonte nuk kanë qetësi. Disa çaste më parë, më saktësisht në orën 21 e 31 minutë është regjistruar...
0 195

Sergio Ramos ka dhënë një intervistë ekskluzive për të përditshmen spanjolle Marca. Ai ka folur gjerë e gjatë rreth karrierës dhe disa gjërave të pathëna...
0 250

Tre lëvizjet e para te futbollisteve te kombëtares shqiptare, por edhe ata ish, ne merkaton e verës. Berat Gjimshiti duket se e ka gjetur...
0 605

Mediat shtetërore të Koresë Veriore u kanë tërhequr vërejtjen Shteteve të Bashkuara kundër “provokimeve të pamatura ushtarake” lidhur me tensionet për programet e armatimit...
0 575

Prej ditësh, në Turqi ka nisur një marshim gjigant për drejtësi. Me bluzat e bardha të zbukuruara me fjalë, marshimi më shumë se 20...