0 77

Rebusi me trajnerin e ri të Kombëtares po merr zgjidhje. Nga një numër i madh kandidatësh të lakuar për t’u afruar në postin e...
0 70

Ismet Munishi ka reaguar ashpër ndaj krtikëve të Trepçës ’89, pas kritikave për humbjen në ndeshjen ndaj Vikingurit. Munishi ka shkruar në Facebook se është...
0 116

Ajo është e dedikuar për fitnes dhe dieta për të qenë në formë. Andaj, Shay Mitchell ishte përplot vetëbesim derisa goditi plazhin nudist në Mykonos...
0 72

Ata u përjashtuan nga shtëpia e Big Brother muajin e kaluar për shkak të dhunës së ushtruar. Por, Kayleigh Morris dukej sikur nuk ka asnjë...
0 109

Bënte jetë tepër perëndimore, torturohet e vritet “Brad Pitt” irakian. Trupi i modelit e aktorit Karar...
0 105

Nuk ka vend për panikë dhe të respektohen rekomandimet, porositi sot drejtori i Qendrës për Menaxhim me...
0 149

Kandidatët për të pasuar Gianni De Biasi te Kombëtarja janë të shumtë në qarkullim, por duket...
0 107

Të ardhurat e ndeshjes së ardhshme në Community shield, në të cilin do të luajnë futbollistët e...
0 162

Mino Raiola ia ka ofruar klientin e tij, Zlatan Ibrahimovic, Real Madridit, por kampioni spanjoll dhe...
0 218

Lionel Messi ka rënë dakord të nënshkruaj kontratë të re te Barcelona duke vazhduar qëndrimin deri në...