0 235

Ylli i Stoke Cityt, Xherdan Shaqiri, raportohet se do të jetë kandidati kryesor për të zëvendësuar Mohamed Salahin te Roma. Sipas raportimeve, Salah është në...
0 156

Njëra nga klubet që ka prodhuar shumë talent, Parma para 2 vitesh ka pasur “tragjedinë” më të madhe në histori, ku pas borgjeve të...
0 288

Zoran Zaev ka obligim para qytetarëve t’i përmbushë premtimet për punë transparente dhe inkluzive, posaçërisht kur bëhet...
0 300

Ministri në Qeveri, i angazhuar për diasporën, Edmond Ademi sot pati takim me ambasadorin shqiptar në Republikën...
0 203

Federata Shqiptare e Futbollit po mendon për një emër të madh si pasues të De Biasit në krye të kombëtares. Pas Pippo Inzaghit portali...
0 196

Barcelona do të ketë një konkurrencë të fortë për mesfushorin italian. Chelsea dhe Manchester United i janë futur garës për mesfushorin e Paris Saint-Germain, Marco...
0 278

Futbollisti i Paris Saint Germain, Angel di Maria pranoi të paguajë dy milionë euro dhe dënimin prej një viti në burg për shkak të...
0 691

Sot në hapësirat e Sekretariatit për Çështje Evropiane u realizua takim mes zëvendëskryetarit të Qeverisë për Çështje...
0 359

“Ashtu siç e kemi thënë qysh në zgjedhjen e qeverisë, Lëvizja BESA vazhdon të mbetet opozitë konstruktive....
0 213

Moti në Maqedoni sot pritet të jetë me diell, i ngrohtë dhe me vranësira mesatare e me erë të dobët mesatare veriperëndimore, posaçërisht përgjatë...