0 60

Getoar Selimi po jeton larg të ëmës. Derisa nëna e tij është në Prishtinë, Geti ka vendosur të zhvendoset në Tiranë, tek e dashura. Por,...
0 52

Zv.kryeministri Dr.Festim Halili në Konferencën e Ministrave në Berlin të Gjermanisë, me temë “Ekonomitë inkluzive dhe të qëndrueshme. Fuqizimi i objektivave për zhvillim të...
0 52

Google ka shtuar një sektor të ri në dyqanin online për Android. Sektori i titulluar “aplikacioni javor pa pagesë” shfaq një aplikacion pa pagesë...
0 62

Lideri i Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiu thotë në studion e Ora News, se diplomacia shqiptare në rajon...
0 64

Ka rifilluar seanca konstituive e Kuvendit të Maqedonisë ku deputetët diskutojnë për formimin e komisionit për zgjedhje...
0 78

Moto M është lansuar nga Lenovo në nëntor të vitit të kaluar si një pajisje mesatare me pamje të një telefoni premium. Deri tani...
0 72

Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev mashtroi Besën në favor të BDI-së. Që në fillim të muajit Republika...
0 68

Me emra të njohur të estradës greke, ushqim dhe pije falas, kazinotë e Maqedonisë e shtrydhin...
0 58

“Grupi i deputetëve të LSDM-së, kanë mbledhur 20 nënshkrime me të cilën si kryetar të Kuvendit...
0 58

Presidenti i Republikës së Maqedonisë Gjorge Ivanov sot e emëroi Zoran Ivanovin për drejtor të ri të...