0 69

Rrjeti optik i linjës Tetovë, Gostivar dhe Kërcove sot ka pësuar defekt njofton Telekomi i Maqedonisë. Pa internet dhe lidhje mobile kanë mbetur qytetarët...
0 67

Në qendrën Sportive të Tetovës të mërkurën mbrëma janë ndaluar dy persona, edhe atë një 29 vjeçare nga Manastiri me iniciale S.A dhe 29...
0 86

Mbrëmjen e së mërkurës, në Hannover të Gjermanisë është qëlluar me plumba një shtetas 25-vjeçar maqedonas, i cili ka ndërruar jetë pak më vonë...
0 75

Pjesëtarë të Njësisë për Tregëti të palejuar me drogë të Ministrisë së Punëve të Brendëshme në Tetovë dhe Sektori për Punë të Brendëshme mbrëmë...
0 82

Një plakë e moshuar dyshohet se është goditur nga një qytetarë i panjohur në qendër të Tetovës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:30 minuta...
0 57

Një prej shkencëtarëve të NASA-s, Serkan Golge, prej tetë muajsh mbahet në burg nga autoritetet turke. Mijëra persona u arrestuan menjëherë pas tentativës së...
0 62

Kompania Apple ka hedhur poshtë pohimet e grupit të hakerave, i cili ka bërë të ditur se ka arritur të ketë qasje në qindra...
0 83

Donacione në poligone edukative të trafikut në më shumë se 15 shkolla fillore në mbarë vendin, shfaqje...
0 90

Jemi të përkushtuar në realizimin e projekteve për nga gjatësia e korridoreve 8 dhe 10, me qëllim...
0 67

Skandal me fenë në Kombëtaren shqiptare. Lojtarët kuqezi, Andi Lila dhe Armando Sadiku, dy ditë para ndeshjes me Italinë janë shfaqur në një video...