0 97

Kreu i LSDM-së Zoran Zaev është optimist se ditët në vijim do të ketë zhvillime pozitive për zgjidhjen e krizës në Maqedoni. Sipas tij...
0 73

Biznesmenit të njohur Sead Koçan, Këshilli Penal pranë Gjykatës Themelore Shkupi 1, sot pasdite i ka shqiptuar masën e paraburgimit dhe ka lëshuar urdhër-arrest,...
0 87

Pasi presidenti Gjorgji Ivanov nuk jep mandatin për formimin e qeverisë LSDM-së, Bashkimi Evropian dhe SHBA-të do të sekuestrojnë paratë dhe pasuritë e patundshme...
0 91

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, sot në Shkup ka takuar z. Christian Hellbach,...
0 84

Modeli i ri PEUGEOT 3008 SUV është zgjedhur vetura e vitit 2017 në Gjenevë nga një juri prej 58 gazetarëve evropianë. Paneli i jurisë...
0 84

Ish-zv/ministrja e Jashtme Edith Harxhi në emisionin e fundit në “Tonight Ilva Tare”, ku i pranishëm ka...
0 83

Kuvendi i Kosovës sot miratoi Rezolutë me të cilën kërkohet lirimi i pakusht i ish-kryeministrit të Kosovës,...
0 61

Para gati dy vjetësh, Instagrami në aplikacionin e tij vendosi një funksion shumë të dobishëm, mundësinë që të publikoni sa më shumë foto përnjëherë,...
0 64

Ilaçi natyral me të cilin do t’ju njohim është shumë i vjetër, i përdorur prej më shumë se pesë mijë vitesh, dhe është zbuluar...
0 104

Vizita e president turk, Rexhep Tajip Erdogan në një projekt të Ministrisë të Administrimit të Ujërave ka...