0 73

KF Shkëndija këto ditë doli dy herë me komunikata për shtyp se nuk përzihet në problemet që kanë dalë në sipërfaqe në Lidhjen Futbollistike...
0 77

Për atë se Zoran Zaev a ka siguruar mbështetjen e 61 deputetëve ose akoma po punon për këtë, në LSDM askush nuk jep përgjigje...
0 84

Mjet shperthyes ose para, nje sef metalik gjendet ne oborrin e Xhamise se Mahalles ne Gostivar Bombe ose para ! Policia e Gostivarit në...
0 86

Prodhuesi rus i makinave “AvtoVAZ” ka filluar eksportin e makinave në tregun më të madh të veturave në botë në Kinë, raporton “Life.ru”. Kompania gjithashtu...
0 64

Pasi fitoi titullin botëror, Florian Marku tërhoqi vëmendjen e medieve dhe të pranishmëve. Kick boxer-i i njohur shqiptar, Florian Marku, fitoi ndeshjen e vlefshme për...
0 83

Ish-kryeministri dhe kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka akuzuar sot zëdhënësen e Federatës Shqiptare të Futbollit, Jona Dervishi, për përfshirje në trafik droge. Nga...
0 93

Këto organizata janë gjithçka, kurse më pak demokratike. Në vend të asaj, ata angazhohen me ide radikale...
0 98

Dy minorenë nga Shkupi fizikisht janë sulmuar nga një grup prej 10 minorenëve të panjohur në hapësirën...
0 133

Në kuadër të projektit të Ministrisë së Kulturës për konservimin dhe restaurimin e fasadave në çerdhet e...
0 163

Deputetja britanike Chloe Smith, ka shkelur lejen e lindjes për të marrë pjesë në votimin historik të Breksit...