0 150

Bota e futbollit u zgjua në mëngjes të martën me një lajm tragjik. E gjitha kjo pasi...
0 123

Koalicioni “Për Maqedoni më të mirë” i kryesuar nga VMRO-DPMNE sonte në Vinicë dhe Koçani mbajti tubim...
0 197

Më të rritun, më të pjekun e më të trashë me kilogram. Kane kaluar plot 12 vite nga emisioni ‘Kush o ma I forti’ kur...
0 149

Sonte disa banorë të Tetovës e kanë pritur kryetrin e BDI-se me protesta në tubimin e rradhës në Reçicë të Madhe.
0 135

Fushata e deritanishme politike nuk nxori në shesh çështjet prioritare të qytetarëve, pasi partitë politike vazhdojnë të luajnë me kartën e nacionalizmit por jo...
0 132

Emisioni investigativ “Le Iene” në Itali ka sjellë rastin e disa të miturve shqiptarë të cilët deklarohen...
0 94

Lideri i Partisë Demokratike Shqiptare  Menduh Thaçi , i cili është edhe bartës i listës së deputetëve...
0 146

Bilall Kasami: Ta kthejmë BESËN aty ku e ka ajo vendin – mes popullit shqiptarë dhe të tregojmë se ne i takojmë një lloji...
0 127

Rilindje me BESË sonte ishte prezent në Çellopek të Bërvenicës dhe në Bogovinë, ku para banorëve të...
0 184

Pas publikimit të disa lajmeve shpifëse ditëve të fundit ndaj drejtorit të shtëpisë botuese, Logos A, Adnan Ismaili, ai ka reaguar përmes një shkrimi...