0 134

Nuk ka nevojë të diskutojmë se kush  ka përgjuar, LSDM ka përgjuar, tha në debatin politik në emisionin “200”...
0 99

Koalicioni “Rilindje me Besë’’, sonte ishte prezent në Saraj, ku para banorëve të kësaj ane ata shpalosën...
0 103

Këshillat Vendore të Lagjes së Sahatit, Tregut të Madh, Beg 1 dhe 2, sot u vizituan nga...
0 104

Karvani i Bashkimit Demokratik për Integrim sonte zbarkoi dhe në Prespë. Kryetari z.Ali Ahmeti para prespanëve prezantoi pesë përbetimet e BDI-së për zgjedhjet e...
0 118

Kursat Soisal është qëlluar me revole në kokë para një lokali të natës në qytetin Adana në...
0 116

Presidenti i zgjedhur, Donald Trump, në një postim në “Twitter” shkruan se të gjithë ata që djegin...
0 115

Bilall Kasami: Ne duam të promovojmë politikanë të realizuar në profesionet e tyre të cilët nuk do e përdorin partinë si strehimore Koalicioni “Rilindje me...
0 71

Të gjithë njerëzit janë duke pritur përfundimin e zgjedhjeve për t’i dhënë fund krizës politike, ata të...
0 104

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës kishte paralajmëruar se në fillim të kësaj jave do të ketë ulje...
0 79

Në rajonin e Italisë qendrore, ku gjatë tre muajve të fundit kishte tre tërmete të fuqishme, sot...