0 619

Ajo është ndoshta femra më seksi në Instagram. Bëhet fjalë për modelen Jojo Babie. Ajo ka 5.2 milionë ndjekës në IG dhe mund ta kuptosh përse. Praktikisht,...
0 207

Kreu i BDI-së Ali Ahmeti, ka kërkuar mandat të përhershëm për Prokurorinë Speciale. Ndonëse deputetët e partisë së tij në fllim të këtij muaji...
0 180

Pas mbylljes së Rusinos në Gostivar sasia e mbeturinave gjithnjë e më shumë shtohej në këtë pikë ngarkim shkarkimi. Drejtori i NPK-së Tetovë Xhelal Ceka,...
0 173

Kriza e Shkëndijës vazhdon, kuqezinjtë e Tetovës pas dy hymbjeve në teren të vet, nga Vardari dhe Shkupi, të dielën pasdite luajtën 0-0 si...
0 129

Çmimi prej 10 milionë euro ose më shumë për një veturë sportive klasike, është i rrallë por një shitës i veturave luksoze nga Gjermania...
0 129

Një ditë përpara skadimit të afatit për vendosjen e filtrave, në oxhaqet e fabrikës “Jugohrom” vazhdon të shihet tym. Akoma nuk dihet se deri...
0 117

Partia Demokratike Shqiptare të dielën i ka bërë të ditur emrat e kandidatëve për deputet në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 11 dhjetorit, në...
0 79

Më parë është raportuar se ka filluar para-porositja e këtij telefoni me ar 24 karat dhe llogaritet si para-porosia më e gjatë në histori...
0 102

Ekuipazhi i përbashkët nga Shtetet e Bashkuara, Rusia dhe Japonia, ka ateruar në mënyrë të sigurt në Kazakistan, pas qëndrimit prej 115 ditësh në...
0 106

Që nga fundi i vitit të kaluar pas divorcit e më tej edhe humbja e të atit, për Soni Malajn ky vit nuk ka...