0 126

Letër publike e kapitenit të Shkëndijës Ferhan Hasani – Buba drejtuar tifozëve pas shkarkimit të trajnerit Akrapoviç Nëse unë jam problemi i Shkëndijës, largohem që...
0 126

Agjencia “Faktor plus Adria” nga Beogradi sot publikoi anketë për mendim publik në Maqedoni në lidhje me zgjedhjet e ardhshme, si dhe për gjendjen...
0 145

Anëtari i kryesisë qendrore të LSDM-së Edmond Ademi ka njoftuar në rrjetet sociale për takimin e rradhës që ka patur LSDM- në Tetovë me...
0 91

KT dhe Samsung Electronics njoftuan sot suksesin e përbashkët në krijimin dhe demonstrimin e lidhjes së parë në botë 5G përmes një rrjeti të...
0 77

Barcelona e ka një Rafinha (Alcantara) në skuadër, por duket se dëshiron të bëjë dy. Duke kërkuar për një mbrojtës të djathtë me...
0 110

The post ‘Mercedes-Benz’ prezanton modelin e ri fantastik 4×4 appeared first on Shqipmedia.
0 146

Facebook ka kopjuar përsëri Snapchat, duke lansuar një veçori të re për selfie të quajtur “Maskat”. Duke filluar me skeletin e Halloween, një shtrigë dhe...
0 89

Ndjeshmëria e emigrantëve, si dhe shkaqet për tregtinë me njerëz lidhur me lëvizjet e emigrantëve, ishin tema...
0 104

Trajneri boshnjak Bruno Akrapoviç nuk është më pjesë e Shkëndijës, pasi drejtuesit e klubit kanë vendosur ta pushojnë nga detyra. Jeton Beqirit i besohet...
0 109

Kryetarja e Komunës së Tetovës, Teuta Arifi sot e vizitoi Repartin për memografi dhe diagnostifikim në Qendrën...