0 131

Në fshatin Sllupçan i cili ndryshoi historinë e vendit, thuajse koha ka ndaluar në vitin 2001. Fshati i sakrificës dhe më i shkatërruari në konfliktin...
0 124

INICIATIVA E PARTISË UNITETI NË GJYKATËN KUSHTETUESE DO TË SHQYRTOHET TË HËNËN Në vend në terminin e zakonshëm, çdo të mërkure në orën 9,...
0 135

Ju që keni teze ndoshta do e kuptoni më shumë këtë artikull. Do flasim në rast se marrëdhënia e familjes suaj me të...
0 166

Mirka Velinovska një prej opinionistëve të partisë në pushtet VMRO, po paralajmëron për një koalicion të mundshëm pas zgjedhjeve në mes VMRO-PDSH-Besa por atë...
0 103

Lëvizje të shumta ndërmjet subjekteve politike karakterizojnë klimën politike momentale. Nuk janë të pakta kalimet që janë bërë nga një subjekt politik në një...
0 94

Ditë më parë Express Rozë raportoi lajmin ekskluziv për shtatzëninë e Tunës. Gjersa është munduar të demantohet si lajm, Gazeta Express mëson se Tuna është...
0 95

Shkëndija është mundur me rezultat 0:1 nga Shkupi në ndeshjen e shtyrë të xhiros së tretë të LPFM-së, e cila duhej të luhet në...
0 87

Për të gjithë ju që keni parë porno në telefonin tuaj kemi lajme jo të mira. Kjo sepse smartfoni juaj mund të infektohet me...
0 130

BlackBerry lançoi ditën e sotme telefonin e shumëpërfolur dhe të tretin me sistemin operativ Android, DTEK60. Telefoni mund të blihet që në këtë moment...
0 169

Zyra e jashtme për punë penale Kërçovë parashtroi padi penale ndaj H.M. (62) nga Shqipëria për shkak...