0 159

Të inspirurar nga ndotja e ajrit në Tetovë, ”ShroomApps” e ka punuar një aplikacion në formë të lojës ku ai që luan e ka...
0 192

Homazhet e kreut të BDI-së Ali Ahmeti te varri i dëshmorit Bajrush Xhemaili-Miratoca në varrezat në Kumanovë ka ngjallur reagime të shumta tek shqiptarët...
0 118

Një ngjarje skandaloze ka ndodhur ditën e sotme, pas përfundimit të orës së gjashtë, në shkollën...
0 89

Miniera Sasa planifikon të përpilojë program afatgjatë për dhënie të bursave studentëve, të cilët arsimin e...
0 121

The post EKSKLUZIVE: Kurti dhe Ahmeti negociojnë për koalicion mes Selës dhe BESA – VIDEO appeared first on Shqipmedia.
0 131

Tifozët e skuadrës italiane, Napoli kërkojnë rikthimin e shqiptarit Blerim Xhemajli. Mesfushori i kombëtares zvicerane ishte pjesë e Napolit për tre vite, ku bëri 86...
0 92

Në aeroplanin e vogël, i cili u rrëzua sot në mëngjes në Maltë, disa sekonda pas fluturimit,...
0 98

Një zviceran me prejardhje nga Maqedonia, është goditur tetë herë me thikë në Vjenë, dhe me shumë...
0 127

Sot në emailin e portalit Shqipmedia arriti një email me plot mllef dhe ofendime nga i biri i akademikut nga Tetova, Abdylmenaf Bexheti. Shefik...
0 129

Përfundimisht me ditën e sotme deri në ora 14, gjithsej 540 qytetarë të Republikës së Maqedonisë, të...