0 157

Ajo që flitej në Tetovë një kohë të gjatë se ka përçarje tek Shkëndija e Tetovës, sot pas humbjes nga rivali kryesor për titull,...
0 160

Kryetari i grupit parlamentar të VMRO-DPMNE dhe antar i kryesisë qendrore, ka shkruar status në profilin e tij në Facebook, duku ju gëzuar fitores...
0 142

Shkëndija ka pësuar disfatë 0:2 nga rivali kryesor Vardari në derbin e xhiros së 11-të të LPFM-së, duke lëshuar rastin të ngjitet në krye...
0 124

Shkëndija përkundër dominimit ka pësuar disfatë 0:2 nga Vardari në derbin e xhiros së 11-të të LPFM-së, duke lëshuar rastin të ngjitet në krye...
0 87

Turjan Hyska është bërë një personazh i njohur tashmë me programet ku është autor, por edhe me prezantimin e emisionit të përjavshëm Oktapod në...
0 98

Ai është një nga aktorët më seksi të Hollywood, por edhe pse emri i tij i famshëm mund të rezerovojë radha të gjata për...
0 74

Një tetovar është sulmuar fizikisht, pasi shoqja e tij u përpoq të mirrte sendet nga një shtëpi që i kishte lënë më parë. Siç njofton...
0 80

Instituti për Hulumtimin e Politikave dhe Qeverisjes së Mirë gjatë periudhës së kaluar 6-mujore e ka ndjekur në vazhdimësi mendimin publik dhe ka realizuar...
0 111

Barcelona gati t’i hapë luftë Santosit për Gabigol. Klubi katalanas ka paraqitur një denoncim nga Fifa për shitjen e sulmuesit te Interi, nëpërmjet të...
0 141

Emrat e 30 futbollisteve te nominuar per fitimin e Topit te Arte 2016 do te behen te ditur te henen, beri te ditur revista...