0 116

Zëvendëskryeministri i Maqedonisë për çështje ekonomike,...
0 123

Prokurorja Speciale Publike, Katica Janeva, gjatë emisionit “Top Tema” në “TV Telma”, ka pranuar se mes të...
0 91

Kryetari i VMRO–DPMNE -së Nikolla Gruevski ka premtuar zhvillim të vendit me vazhdimin e pushtetit të tij. ”Sipas programit partiak,...
0 114

Aplikacioni i faqes zyrtare të Komisionit Shtetëror të zgjedhjeve, i cili shërben për paraqitjen e diasporës për...
0 92

Para pllatosë së Shtëpisë së Kulturës në Kërçovë sot u mbajt “Dita e hapur e multikulturalizmit” me...
0 90

Sot në mënegjes rreth orës 04:27 në SPB Shkup, M.S. ka paraqitur se në bul. “Video Smillevski...
0 90

Ministri i Ekonomisë Driton Kuçi sot mori pjesë në eventin tradicional “Qebapi – margaritari i Çarshisë për...
0 205

Dieta e quajtur ‘makrobyotycheskoy’, është një nga dietat që mbretëresha e pop-it, Madonna, e ka ndjekur rregullisht. Madje, këtë shembull e kanë ndjekur më...
0 159

Përplasjet mes Prokurorisë Speciale dhe strukturave të caktuara të Ministrisë së Punëve të Brendshme kanë nxjerr si asnjëherë më parë në shesh funksionimin e...
0 151

Banorët e fshatit Dobrosht përmes protestës kanë ngritur zërin kundër ndërtimit të hidrocentralit në fshatin e tyre. Banorët kundërshtojnë këtë projekt nën arsyetimin se...